ورود به حساب کاربری
رمز خود را فراموش کرده اید ؟
حساب کاربری ایجاد کنید Sign Up

 

این وبسایت از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت مینماید

جهت بالا بردن سطح علمی و عملی علاقمندان و تولید محتوای ارزشمند آموزشی زیر نظر اساتید مجرب فعالیت خود را آغاز نمودیم و آرزوی ما رشد و تعالی شما عزیزان در حیطه های مختلف میباشد.

 

لذا ذکر چند نکته از قوانین و مقررات عمومی سایت الزامیست:

۱-احترام و ایجاد انگیزش فعالیتهای مستمر گروهی و تیمی و احترام به قوانین کشور عزیزمان ، دراین وبسایت از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و الزامیست ،لذا هرگونه نقض این مقوله در مسابقات و پستهای ارسالی توسط اعضا موجب حذف عضوت و در صورت نیاز پیگرد قانونی خواهد شد .

2-مسئولیت عضویت ایجاد شده و تمامی اطلاعات شخصی در پنل کاربری در صورت اشتباه بودن اطلاعات به عهده هنرجو بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل اعم از ارسال مرسوله و... وبسایت هیچگونه مسئولیتی نخواهد پذیرفت.

3-حفظ و حراست از حریم خصوصی و اطلاعات شخصی درج شده اعضا در وبسایت جز لاینفک تعهدات ما میباشد .

3-جهت جلوگیری از سو استفاده برخی سودجویان و بدلیل پایین بودن هزینه ،آموزشهای قرار گرفته شده بصورت قفل گذاری نرم افزاری برای شما عزیزان ارسال میگردد و میتوانید طبق دستورالعمل اموزش را تنها در یک سیستم تحت ویندوز اجرا نمایید پس در نظر داشته باشید کد ارسالی ویژه اجرا فیلم آموزشی تنها یکبار ارسال میگردد و در صورت مفقود شدن یا تعویض سیستم میبایست برای کد جدید هزینه جداگانه پرداخت گردد .

4-ارسال مرسوله از طریق پست پیشتاز صورت گرفته و زمان ارسال بسته به مکان بین 2 الی 4 روز کاری متغیر است .

5-در زمان اجرای فیلم آموزشی الزاما میبایست به اینترنت متصل باشید تا فرآیند شناسایی سیستم مذکور و کد برای وبسایت مرجع محیا گردد .

6-نمونه فعالیتهای برگزیده مسابقات و ارسالی به نام خود  صاحب اثرثبت شده و در صورت برنده شدن جوایز صاحب اثر میبایست تا یک هفته کاری به همراه اصل مدارک شناسایی برای تحویل هدیه خود اقدام نماید.