ورود به حساب کاربری
رمز خود را فراموش کرده اید ؟
حساب کاربری ایجاد کنید Sign Up
آموزش نرم افزار اتوکد

 کد محصول : 9

آموزش نرم افزار اتوکد

قیمت : 152000 تومان
تخفیف : 0 %
نحوه دریافت محصول
  • DVD هزینه اضافه : 5000 تومان
  • Flash-Drive هزینه اضافه : 40000 تومان
هزینه ارسال محصول رایگان می باشد.

افزودن به سبد خرید
معرفی اجمالی محصول

آموزش نرم افزار اتوکد

قطعا هر شخصی که تصمیم به ورود به دنیای طراحی را داشته باشد باید با نرم افزار اتوکد آشنا باشد. نرم افزار اتوکد اولین و شاخص ترین نرم افزار کمپانی امریکایی اتودسک می باشد که سالها پیش یعنی از سال 1982 میلادی به بازار عرضه گردید و به دلیل قدمت زیادی که در بازار صنایع دنیا دارد از شهرت و آوازه ی بی همتایی برخوردار است . ضمن اینکه اتوکد به عنوان یکی از قدرتمندترین و دقیق ترین برنامه های طراحی ، در زمره ی مطلوب ترین نرم افزارهای دنیا قرارداشته و طرفداران بسیار زیادی را در همه ی گرایش های طراحی ، مخصوصا معماری به خود جذب نموده است .


با توجه به اینکه اکثر برنامه های طراحی بویژه برنامه های مهندسی از امکانات وابزارهای زیاد و نسبتا پیچیده ای برخوردار هستند و کاربران جهت فراگیری این گونه برنامه ها مجبور به صرف هزینه های زمانی و مالی بالایی خواهند بود ، در این مجموعه ی آموزشی سعی بر آن شده که از عنوان نمودن بخش ها و امکانات کم کاربرد در امر ترسیمات و طراحی صرف نظر شده و تمرکز آموزش بر ابزارها و نکات پرکاربرد و متداول در بازار کار باشد تا کاربر ضمن کسب حداکثر اشراف برقسمت های پرکاربرد برنامه در حداقل زمان و به ساده ترین روش ممکن ، آموزش های لازم را فرا گرفته و توانایی فعالیت در بازار کار را داشته باشد .
و در نهایت ، جهت افزایش کیفیت و اشراف کاربران درمتن و انتهای این مجموعه ی آموزشی ، مثال ها ، تمرینات و نمونه طراحی هایی گویا و به گونه ای قرار گرفته تا کاربر ملزم به انجام تمرینات و ارتقاع سطح کیفی یادگیری خود باشد .

پارتهای مختلف این آموزش به ترتیب عبارتند از :


1 – معرفی نرم افزار و تنظیمات اولیه
2 – معرفی ابزارهای ترسیمی و تنظیمات مقدماتی و پیشرفته به همراه ارائه ی تمرینات
3 – ابزارهای لایه بندی
4 – ابزارهای ایجاد بلوک و یک قطعه کردن ترسیمات

;

تصاویری از محصول
لطفا شما هم به این محصول امتیاز دهید !
21 نفر امتیاز داده اند